Zie jij een Off grid leven op een terrein van 19.067m2 wel zitten?
Droom je van een off grid leven in de natuur? Helemaal zelfstandig en zonder voorzieningen zoals aansluiting op het waternet en electriciteitsbedrijf? Dan kunnen wij jou vertellen dat jij niet de enige bent. En wat is dit mooi want er is nu een groot stuk grond te koop in het natuurgebied Sierra Espada.
Een authentiek stukje Spanje in de provincie Castellon
In de provincie Castellon ligt dit prachtige groene natuurgebied de Sierra Espadan. Met leuke authentieke Spaanse dorpjes, prachtige natuur, veel sinaasappelvelden, citroenbomen en olijfgaarden. En het mooie is, je bent nooit echt alleen want er is altijd wel een buurman in de buurt.
Als je dus op zoek bent naar een ruime kavel kijk dan eens hiernaar. Dit stuk grond ligt op ongeveer 4 kilometer van Alfondeguilla. Met een afmeting van 19.067m2 daar kan je nog wel wat kilometers afleggen.
Het terrein heeft wel een beetje liefde nodig, de bosmaaier komt hier nu goed van pas. Nee daar heeft de eigenaar niet zo veel zin in om alles te onderhouden.
We vinden op het terrein een woning die je nog af kunt maken. Of in overleg met de gemeente een nieuw huis maken.
Op het terrein zijn diverse bomen te vinden zoals Amandelbomen, Sinaasappelbomen en Olijfbomen.
Ideaal voor retreat
Als je een natuurliefhebber bent en je vindt het leuk om te tuinieren dan is dit een uniek object en jou kans om hier eigenaar van te worden. Je kunt hier ook retreats geven. Er wordt je een prachtig uitzicht beloofd met een overvloed aan groen.
Het schijnt dat groen ontspant, en uit eigen ervaring is dit ook echt zo. Hier is rust en veel privacy te vinden. Ideaal als je het off grid leven ziet zitten.
Je moet dus zonnepanelen aanleggen en water is aanwezig. Er zijn een aantal wateraansluitingen, dit noemen we accion, aanwezig op het terrein.
Weg van de massa
Wil je weg van de massa en de drukte dan ben je hier op de goede plek. Zonder in te leveren op eenzaamheid want de gezelligheid en het strand ligt op ongeveer 25 minuten rijden in Moncofa of Chilches.
Ook de dichtstbijzijnde supermarkt is te vinden in Vall d’ Uxo de Aldi. In Vall d’Uxo is de welbekende Coves San Jose te vinden en deze stad wordt steeds bekender. Ook de Action en de Zeeman is hier gevestigd.
Nog even op een rij
- Afmeting terrein 19.067
- Vraagprijs 70.000 (=onderhandelbaar)
- Casco woning
- Rustico
- Ideaal voor retreat zoals Yoga, Mindfulness,
- Wateraansluitingen aanwezig, 10 stuks
- Vall d Uxo 10 minuten
- Afstand Alfondeguilla 4km
- Afstand strand 20/25 minuten, 18km
- Afstand Chovar: 10 minuten
- Afstand Azuebar: 15 minuten
- Afstand Vliegveld Valencia: 45 minuten, 65km
Meer weten?
Wij kunnen ons zo voorstellen dat je meer wilt weten. Meer informatie en contact opnemen kan via deze link Off grid terrein Alfondeguilla 19.067m2.




